Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Harmonogram dostępności nauczycieli

        Harmonogram dostępności nauczycieli 2022/2023

Ze względów organizacyjnych prosimy o wcześniejsze poinformowanie nauczycieli

(przez e-dziennik) o zamiarze przyjścia.

 

Nazwisko i imię    nauczyciela

 

  Dzień tygodnia

  Godziny   dostępności

Sala

Brzozowski Remigiusz

środa

15.20 – 16.20

24

Bukalski Stanisław

poniedziałek

14.30 – 15.30

28

Gałek Żaneta

piątek

8.50 – 9.50

16

Jędrzejczyk Aneta

poniedziałek

14.30 – 15.30

11

Jungowska Agnieszka

środa

14.35 – 15.35

19

Kasztelan Elżbieta

środa

14.30 – 15.30

pokój nauczycielski

Kielar Anna

poniedziałek

13.30 – 14.30

13

Knaś Katarzyna

czwartek

7.30 – 8.00

co tydzień

30

Koch Beata

środa

11.30 – 12.30

pokój nauczycielski

Kokott Wioletta

czwartek

15.20 – 16.20

32

Krzaczek Monika

wtorek

14.30 – 15.30

27

Kukuła Bożena

poniedziałek

7.45 – 8.45

6

Leszczyńska Katarzyna

środa

13.30 – 14.30

11

Łęska Justyna

czwartek

14.30 – 15.30

28

Łowicka Iwona

poniedziałek

9.35 – 10.35

pokój nauczycielski

Magiera Agnieszka

czwartek

7.50 – 8.50

15

Michalska Agnieszka

wtorek

16.15 – 17.15

12

Mielczarek Roksana

wtorek

7.50 – 8.50

37

Nosowicz Ewa

piątek

12.40 – 13.40

gabinet pedagoga

(sala 35)

Nowak Hanna

wtorek

7.55 – 8.55

18

Nowak Jolanta

środa

15.20 – 16.20

36

Olejnik Magdalena

środa

15.20 – 16.20

7

Prześlak – Maj Marta

środa

14.25 – 15.25

36

Pulcer Mariusz

poniedziałek

14.35 – 15.35

pokój nauczycieli wychowania fiz.

(korytarz przy sali gimnastycznej)

Pytlas Joanna

poniedziałek

8.30 – 9.30

21

Romianowska Anna

piątek

14.00 – 15.00

biblioteka szkolna

Rydel Izabela

poniedziałek

14.40 – 15.40

31

Siewiera Marcin

czwartek

14.35 – 15.35

co dwa tygodnie

Skorupska – Halkiewicz Ilona

wtorek

13.30 – 14.30

pokój nauczycieli wychowania fiz.

(korytarz przy sali gimnastycznej)

Skowera Krzysztof

poniedziałek

14.30 – 15.30

28

Skurzyńska Małgorzata

poniedziałek

14.30 – 15.30

co dwa tygodnie

Smędzik Ewelina

czwartek

9.30 – 10.30

biblioteka

Szepelak Magdalena

poniedziałek

14.30 – 15.30

gabinet wicedyrektora

Trzaskacz Agnieszka

wtorek

14.00 – 15.00

gabinet pedagoga

sala 34

Warońska Katarzyna

wtorek

13.30 – 14.30

pokój nauczycielski

Zasada Paweł

poniedziałek

16.30 – 17.30

pokój nauczycielski

Zasępa Joanna

wtorek

13.35 – 14.35

gabinet dyrektora