Obchody Międzynarodowego Dnia Ziemi

Obchody Światowego Dnia Ziemi w Szkole Podstawowej  nr 24 im. Jana Marcina Szancera obejmowały dwie akcje o charakterze proekologicznym:

1.      Przedstawienie teatralne pt. „Ziemia jest dla wszystkich”, które propagowało właściwe postawy proekologiczne z życiu codziennym oraz budziło poczucie odpowiedzialności zborowej za środowisko naturalne.

2.      Udział uczniów w III edycji ogólnopolskiej akcji „Sprzątamy dla Polski” organizowanej przez Stowarzyszenie „Dla Polski”. Dzieci wraz  z opiekunami sprzątały najbliższy teren wokół szkoły, ucząc się prawidłowego segregowania śmieci.

Przedstawienie teatralne pt. „Ziemia jest dla wszystkich”