Pierwszy Dzień Wiosny

Z okazji "Pierwszego Dnia Wiosny" uczniowie naszej szkoły  wzięli udział w akcji:

Dzień bez plecaka! Wiedzieliśmy, że na co jak na co, ale na pomysłowość naszych Uczniów możemy liczyć. I oczywiście mieliśmy rację: suszarka na ubrania, wózek na zakupy, szuflada, stolik kawowy, wózek dla dziecka, walizka, transporter dla kota, klatka chomika, pudełko od gier, koszyk – to tylko niektóre z wielu pomysłów na alternatywny plecak. Bezkonkurencyjna w ocenie stała się jednak….taczka budowlana!! Szaleństwu i uśmiechom nie było końca.

Dziękujemy za odzew, zaangażowanie i wspólną zabawę- Samorząd Szkolny wraz z opiekunami.

Pierwszy dzień wiosny