Sukces  gazetki „EKO”

10 lutego 2022r, w Muzeum Monet odbyło się podsumowanie tegorocznego konkursu gazet ekologicznych. Zespół redakcyjny szkolnej gazetki ekologicznej „EKO” zajął I miejsce w XX Wojewódzkim Konkursie na „Szkolną Gazetę z Dodatkiem Ekologicznym”.

W skład zespołu wchodzą uczniowie klas siódmych i ósmych naszej szkoły: Zofia Dudek, Alicja Sałata, Nikola Nowak, Milena Rak, Walentyna Nowak, Justyna Stanior, Aleksandra Goszczyńska, Daniel Mania, Bartosz Wejman, Dawid Relidzyński, Daniel Piątek i Marcel Mrożek. Opiekunem merytorycznym gazetki jest Pani Jolanta Nowak.  Gazeta jest wydawana jako kwartalnik.

Strona tytułowa                                  Dyplom