Aktywność fizyczna w czasie nauczania zdalnego - konkurs.

1. Skorupska-Halkiewicz A. Trzaskacz

Honorowy patronat sprawuje Dyrektor SP 24 im. J. M. Szancera w Częstochowie

Drodzy uczniowie!

Zapraszamy Was do udziału w konkursie sportowym, promującym aktywność fizyczną w czasie nauczania zdalnego.

Co trzeba zrobić?

• Pokaż, jak sobie radzisz z dala od boisk sportowych i sali gimnastycznej…
  • Mogą to być ćwiczenia na zewnątrz lub w domu.
  • O wyborze decyduje inwencja twórcza.
  • Film powinien być przesłany w terminie 7-11.02.2022r.
  • Filmy przesłane po terminie nie będą dopuszczone do konkursu.
  • Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów z podziałem na kategorie wiekowe: klasy I-III; klasy IV-VI; klasy VII-VIII oraz z podziałem na płeć.
  • W każdej kategorii wiekowej oraz z podziałem na płeć zostaną przyznane nagrody za trzy pierwsze miejsca.
  • Każdy uczestnik zostanie nagrodzony oceną bardzo dobrą lub celującą z wychowania fizycznego.
  • Zgłoszenie filmu do konkursu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie, publikowanie danych osobowych ( zgodnie z ustawą z dnia 18 maja 2018r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2019.poz.1781)) przez Organizatora na potrzeby konkursu oraz publikacji jego wyników.

Nie popadaj w bezczynność, nie rozleniwiaj się, warunki domowe są też sprzyjającym miejscem do aktywności fizycznej.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie