Powiatowy Konkurs na Plakat o Tematyce Historycznej „ Wolność i Niepodległość 1918 – 2023”

Z okazji Święta Niepodległości Szkoła Podstawowa nr 24 im. Jana Marcina Szancera w Częstochowie ogłosiła II edycję Powiatowego Konkursu na Plakat o Tematyce Historycznej pt. „ Wolność i Niepodległość 1918 – 2023”.

W tym roku szkolnym konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, bowiem wpłynęło do nas ponad 70 prac, zarówno z terenu miasta jak i z powiatu, więc komisja konkursowa miała twardy orzech do zgryzienia, by wyłonić te najlepsze
prace, bo wszystkie były na bardzo wysokim poziomie. Konkurs przeznaczony był dla szkół podstawowych i odbywał się w trzech kategoriach wiekowych: dla klas I – III, IV – VI i VII – VIII.
Po uroczystej akademii Dyrektor Szkoły Pani Joanna Zasępa wręczyła dyplomy i nagrody rzeczowe uczniom oraz podziękowania nauczycielom, którzy przygotowywali uczniów do konkursu.