WYNIKI SZKOLNYCH KONKURSÓW CZYTELNICZYCH PRZEPROWADZONYCH W RAMACH PAŹDZIERNIKA MIĘDZYNARODOWEGO MIESIĄCA BIBLIOTEK SZKOLNYCH

Powoli tradycją naszej szkoły staje się organizowanie przez nauczyciela bibliotekarza
szkolnych konkursów czytelniczych jako jednej z wielu akcji podejmowanych z okazji
PAŹDZIERNIAKA – MIĘDZYNARODOWEGO MIESIĄCA BIBLIOTEK SZKOLNYCH.
Konkursy zostały rozstrzygnięte. Wszystkim uczestnikom dziękujemy i gratulujemy odwagi!
A poniżej przedstawiamy nagrodzonych.

„ZAKŁADKA PRZYJACIÓŁKĄ KSIĄŻKI”
– KAT. KLAS 1-3

III Szkolny Konkurs Czytelniczy „Zakładka przyjaciółką książki” – kat. klas 1-3 tradycyjnie przeprowadzany był z okazji PAŹDZIERNIKA - MIĘDZYNARODOWEGO MIESIĄCA BIBLIOTEK SZKOLNYCH. Spośród bardzo starannie i sumiennie wykonanych zakładek z motywem ulubionej książki jury konkursowe wyłoniło następujących laureatów:
I miejsce: Elena Zybert – kl. 3a
II miejsce: Wiktoria Krupka – kl. 2b
Natalia Bednarska – kl. 3a
III miejsce: Lena Mucha – kl. 2a
Julia Nowak – kl. 2b

„KSIĄŻKOWY ZAWRÓT GŁOWY”

– KAT. KLAS 4-6

Dnia 24 października bieżącego roku został przeprowadzony III Szkolny Konkurs Czytelniczy „Książkowy zawrót głowy” – kat. klas 4 - 6. Konkurs tradycyjnie przeprowadzany był z okazji PAŹDZIERNIKA – MIĘDZYNARODOWEGO MIESIĄCA BIBLIOTEK SZKOLNYCH. Konkurs miał formę testu, którego pytania odnosiły się do lektur szkolnych oraz powszechnie znanej, lubianej i czytanej literatury dziecięcej. Spośród przedstawicieli poszczególnych klas 4 -6 wyłoniono następujących laureatów:
I miejsce: Blanka Tybel – kl. 6a
II miejsce: Daria Minkina – kl. 6b

III miejsce: Maksymilian Jungowski – kl. 6b Wiktor Szlęg – kl. 5a

„WIEM CO CZYTAM”

– KAT. KLAS 7 - 8

Dnia 26 października bieżącego roku został przeprowadzony III Szkolny Konkurs Czytelniczy „Wiem co czytam” – kat. klas 7 - 8. Konkurs tradycyjnie przeprowadzany był z okazji PAŹDZIERNIKA – MIĘDZYNARODOWEGO MIESIĄCA BIBLIOTEK SZKOLNYCH. Konkurs miał formę testu, którego pytania odnosiły się do lektur szkolnych oraz powszechnie znanej, lubianej i czytanej literatury młodzieżowej.
Uczniowie mieli też za zadanie rozwiązać test na czytanie ze zrozumieniem, który wliczał się w ogólną punktację konkursową. Spośród przedstawicieli poszczególnych klas 7 - 8 wyłoniono następujących laureatów:
I miejsce: Maja Chmielarz – kl. 8a
II miejsce: Maja Gołda – kl. 7b
III miejsce: Urszula Szymczyk – kl. 7a

Gratulujemy i zapraszamy do udziału w konkursie w przyszłym roku szkolnym!