Międzynarodowy Konkurs Literacko-Plastyczny „Jestem Czarodziejem Wyobraźni jak Jan Marcin Szancer”.

W dniach 13-17 lutego 2023 roku dokonano rozstrzygnięcia Międzynarodowego Konkursu Literacko-Plastycznego „Jestem Czarodziejem Wyobraźni jak Jan Marcin Szancer”. Miał on na celu propagowanie twórczości dziecięcej, rozwijanie zdolności literackich i plastycznych uczniów oraz ich wyobraźni i twórczej inwencji.

Jest to jedno z wielu przedsięwzięć, które wpisują się w całokształt działań szkoły propagujących sylwetkę naszego Patrona – Jana Marcina Szancera, wspaniałego ilustratora książek dla dzieci. Konkurs objęli Honorowym Patronatem: Prezydent Miasta Częstochowy – Krzysztof Matyjaszczyk oraz Oficyna Wydawnicza G&P.

Protokół z rozstrzygnięcia Międzynarodowego Konkursu Literacko-Plastycznego „Jestem Czarodziejem Wyobraźni jak Jan Marcin Szancer”