WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO

22 listopada 2022 r. odbyła się kolejna edycja Szkolnego Konkursu Ortograficznego. W konkursie brali udział uczniowie klas 4 – 8, podzieleni na dwie kategorie wiekowe – klasy 4 – 6 i klasy 7 – 8.

Celem przedsięwzięcia była chęć zmotywowania uczniów do podniesienia poziomu własnej wiedzy i umiejętności w zakresie ortografii i interpunkcji, wyłonienie talentów ortograficznych oraz szeroko pojęta dbałość o piękno języka polskiego. Do konkursu przystąpiło 24 uczniów. Zmagania konkursowe umożliwiły uczniom sprawdzenie się w sytuacjach nietypowych i pozwoliły na wykazanie się w szerszym gronie swoimi wiadomościami i umiejętnościami. Ponieważ konkurs nie był łatwy, tym bardziej wielkie gratulacje należą się laureatom.
A zostali nimi:

KATEGORIA KLAS 4 – 6