Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Bezpieczne i aktywne wakacje

 

Wakacje to dla dzieci zdecydowanie najfajniejszy czas w roku. Bez szkoły, bez odrabiania lekcji i zajęć pozalekcyjnych. Samo to już bywa niezłą atrakcją.

 

Sposobów na rodzinne wakacje jest tyle, ile rodzin na świecie. Korzyści aktywnych wakacji dla dzieci nie trzeba przypominać. Zwłaszcza po dwóch pandemicznych sezonach, dzieci potrzebują ruchu jeszcze bardziej niż kiedyś.

Woda to coś, co nieodłącznie kojarzy się z latem. Daje ukojenie w upalne dni, a także mnóstwo radości w czasie zabaw z nią i w niej. Dlatego myślę, że nikogo nie trzeba namawiać do tego, aby taki wyjazd zorganizować, świetnie sprawdzą się spływy kajakowe, wyprawy na basen czy wyjazd nad jezioro lub morze. Lasy zapraszają do pieszych wędrówek lub rowerowych wypraw. Przebywajcie jak najczęściej na świeżym powietrzu, wychodźcie na spacery i na place zabaw. Pamiętajcie o przestrzeganiu zasad bezpiecznego wypoczynku.

Zachęcam do aktywnego i bezpiecznego wypoczynku letniego.

Poniżej link  przypominający o zachowaniu bezpieczeństwa.

Klasy I – III

https://youtu.be/grMOHv_pdiE

Klasy IV – VII  https://youtu.be/KzUHvbgn54k

Życzę udanych wakacji, bądźcie aktywni, do zobaczenia we wrześniu!

Ilona Skorupska - Halkiewicz