Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Harmonogram konkursów

                                                                Harmonogram konkursów w roku szkolnym 2021/2022

 

Lp.

Nazwa konkursu

Osoby odpowiedzialne    za organizację

Ranga konkursu

Uwagi

Przybliżony termin konkursu

1.

Szkolny Konkurs Matematyczny       z okazji Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia

p. A. Jędrzejczyk

p. R. Mielczarek

p. A. Magiera

p. A. Michalska

Konkurs szkolny

Wrzesień

 

2.

Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas IV – VI, VII - VIII

p. W. Kokott

p. A. Romianowska

Konkurs szkolny

Wrzesień

 

3.

Ogólnopolski Konkurs ,,Matematyczny Orzeł”

p. A. Jędrzejczyk

p. A. Michalska (koordynator)

Konkurs ogólnopolski

Wrzesień

 

4.

Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny w ramach Tygodnia Edukacji Globalnej

p. A. Kielar

p. J. Nowak

Konkurs międzyszkolny

Październik

 

5.

Szkolny Konkurs Wiedzy dla klas IV – VIII

Szkolny Konkurs Plastyczny na Plakat lub Prezentację Multimedialną dla klas I – III i IV  - VIII

p. J. Nowak

p. A. Kielar

p. A. Jungowska

Konkursy szkolne organizowane

w ramach Tygodnia Edukacji Globalnej

 

6.

Międzyszkolny Konkurs Matematyczno – Plastyczny dla klas IV – V ,,Matematyka wokół nas”

p. A. Michalska

Konkurs międzyszkolny

Październik

 

7.

Szkolny Konkurs Plastyczny dla klas

1 - 3 „Jesienne zamyślenia”

p. Ż. Gałek

p. J. Pytlas

p. E. Kasztelan

Konkurs szkolny

Listopad

 

8.

Ogólnopolski Konkurs ,,GEO – PLANETA”

p. A. Kielar

Konkurs ogólnopolski

Listopad

Zgodnie z informacją

o terminie podaną przez organizatora

9.

II Powiatowy Konkurs Plastyczny

,,Cuda natury”

p. A. Kielar

p. J. Nowak

 

Konkurs powiatowy

Listopad

 

10.

Wojewódzki Konkurs Literacko – Plastyczny ,,Jestem kreatorem baśniowych światów jak Jan Marcin Szancer”

p. E. Smędzik

p. E. Kasztelan

p. A. Romianowska

Konkurs wojewódzki

Listopad

 

11.

Szkolny Konkurs Wiedzy

o Uzależnieniach dla klas VI,  VII, VIII

 

p. A. Trzaskacz

p. J. Nowak

Konkurs szkolny

Listopad

 

12.

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego ,,Memory Master”

p. J. Łęska

p. K. Leszczyńska

Konkurs ogólnopolski

Listopad

Zgodnie z informacją

o terminie podaną przez organizatora. Tylko w formie stacjonarnej.

13.

II Powiatowy Konkurs Czytelniczy na pracę literacką ,,Moja biblioteka”

p. A. Romianowska

Konkurs powiatowy

Grudzień

 

14.

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ,,Ozdoba świąteczna”

p. J. Pytlas

p. Ż. Gałek

p. E. Kasztelan

p. R. Mielczarek

Konkurs międzyszkolny

Grudzień

 

15.

Powiatowy Konkurs Plastyczno – Techniczny ,,Kolorowa choinka i stroik świąteczny”

p. M. Krzaczek

p. J. Łęska

p. A. Jungowska

Konkurs międzyszkolny

Listopad / Grudzień

 

16.

Turniej ringo dla klas IV – VIII

w ramach programu ,,Trzymaj formę”

p. M. Pulcer

p. P. Zasada

p. I. Skorupska - Halkiewicz

Turniej szkolny

Grudzień

 

17.

XIII Powiatowy Konkurs Kaligraficzny „I Ty możesz zostać mistrzem pióra jak Jan Marcin Szancer”

p. A. Jungowska

p. R. Mielczarek

p. B. Koch

p. J. Łęska

 

Konkurs powiatowy

Luty/marzec

 

18.

Powiatowy Konkurs na Kartkę Walentynkową dla  uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi

p. A. Magiera

p. R. Mielczarek

Konkurs powiatowy

Luty/Marzec

 

19.

Szkolny Konkurs Matematyczny

dla klas drugich i trzecich

p. A. Magiera

p. A. Jungowska

P. R. Mielczarek

Konkurs szkolny

Luty

 

20.

Międzyszkolny Konkurs Grafiki Komputerowej z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu

p. A. Magiera

p. R. Brzozowski

Konkurs międzyszkolny

Luty

 

21.

Ogólnopolski Konkurs ,,EKO PLANETA”

p. J. Nowak

Konkurs ogólnopolski

Marzec

Zgodnie z informacją o terminie podaną przez organizatora

22.

Szkolny Konkurs Recytatorski

p. E. Nosowicz

p. J. Pytlas

p. E. Kasztelan

Konkurs szkolny

Marzec

 

23.

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny ,,Kangur”

p. H. Nowak (klasy młodsze),

p. A . Michalska (klasy starsze)

p. A. Jędrzejczyk (klasy starsze)

Konkurs ogólnopolski

Marzec

Zgodnie z informacją o terminie podaną przez organizatora

24.

II Wojewódzki Konkurs ,,Zdolni w zdalnej szkole – II edycja pt. ,,Zdolni, ale już nie zdalnie. Koniec życia na online”

p. A. Jungowska

p. W. Kokott

p. B. Koch

p. B. Kukuła

p. R. Mielczarek

Konkurs wojewódzki

Marzec

 

25.

Szkolny Konkurs Liczby PI dla klas VIII

p. A. Michalska

p. A. Jędrzejczyk

Konkurs szkolny

Marzec

 

26.

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla klas drugich

 i trzecich

p. A. Magiera

p. A. Jungowska

p. R. Mielczarek

Konkurs międzyszkolny

Kwiecień

 

27.

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego ,,Memory Master”

p. J. Łęska

p. K. Leszczyńska

Konkurs ogólnopolski

Kwiecień

Zgodnie z informacją o terminie podaną przez organizatora. Tylko w formie stacjonarnej

28.

Powiatowy Konkurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej  „Umiemy

i chcemy ratować”  

p. H. Nowak

p. M. Krzaczek

p. J. Łęska

p. P. Zasada

Konkurs powiatowy

Kwiecień

 

29.

Szkolny Konkurs ,,Żyj zdrowo”

p. A. Trzaskacz

p. J. Nowak

p. I. Skorupska – Halkiewicz

Konkurs szkolny

Kwiecień

 

30.

I Szkolny Konkurs Plastyczny ,,Przedmioty użytkowe z odpadów” dla klas V - VIII

p. J. Nowak

Konkurs szkolny

Kwiecień

 

31.

II Międzyszkolny Konkurs Pięknego Czytania

p. A. Jungowska

p. B. Kukuła

p. A. Romianowska

p. E. Nosowicz

Konkurs szkolny

Kwiecień

 

32.

Powiatowy Konkurs Ortograficzny dla klas IV – VI ,,Dyktando z Szancerem”

p. W. Kokott

p. A. Romianowska

p. B. Kukuła

Konkurs powiatowy

Kwiecień

 

33.

Quiz o zdrowiu dla klas 1 - 3

p. Ż. Gałek

p. A. Magiera

Konkurs szkolny

Maj

 

34.

Powiatowy Konkurs Ekologiczny ,,Ekologia na poważne i wesoło”

p. J. Nowak

p. A. Kielar

Konkurs powiatowy

Maj

 

35.

Powiatowy Konkurs Literacki z Janem Pawłem II ,,Wywiad z Janem Pawłem II w oparciu o ,,Lolka” Pawła Zuchniewicza”

 

p. I. Rydel

p. K. Warońska

ks. S. Bukalski

Konkurs powiatowy

Maj

 

36.

Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas drugich i trzecich

p. A. Jungowska

Konkurs szkolny

Maj

 

37.

Szkolny Konkurs Plastyczny dla klas1 – 3 ,,Wiosenna łąka”

p. J. Pytlas

p. E. Kasztelan

p. Ż. Gałek

Konkurs szkolny

Maj

 

38.

Szkolny Konkurs Plastyczny ,,Zabawka z prostopadłościanów i sześcianów” dla klas IV - V

p. A. Michalska

Konkurs szkolny

Maj

 

39.

XIV Powiatowy Konkurs Czytelniczo – Plastyczny  „Nasze lektury – książki, które nas uczą i bawią”

p. H. Nowak

p. M. Krzaczek

p. J. Łęska

p. M. Olejnik

Konkurs powiatowy

Maj

 

40.

Szkolny Konkurs Wiedzy o Polsce

p. A. Jungowska

p. A. Kielar

Konkurs szkolny

Maj

 

41.

Szkolny Turniej Szachowy dla klas I – III i IV - VIII

p. H. Nowak

p. M. Krzaczek

p. P. Zasada

Turniej szkolny

Maj/czerwiec

 

42.

Międzyszkolny Turniej Sportowy

Z okazji Dnia Dziecka

p. M. Pulcer

p. P. Zasada

p. I. Skorupska - Halkiewicz

Turniej międzyszkolny

Czerwiec