Ogólnopolska akcja "Szkoła do hymnu".

Uczniowie naszej szkoły z okazji Święta Niepodległości wzięli udział w ogólnopolskiej akcji Szkoła do hymnu .

Zdjęcie przedstawia uczniów , stojących w szeregu na szkolnym korytarzu śpiewających hymn państwowy .

10 listopada w przeddzień Święta Niepodległości uczniowie Szkoły Podstawowej nr 24 im. Jana Marcina Szancera w Częstochowie wzięli udział w akcji „Szkoła do hymnu” organizowanej przez MEiN, więc o symbolicznej godzinie, tj. 11.11 zaśpiewali „ Mazurka Dąbrowskiego” w ten sposób cała społeczność szkolna włączyła się we wspólne świętowanie kolejnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.