Wielki sukces!

Nasza szkoła w pierwszej trójce szkół publicznych w rankingu „Najlepsza szkoła podstawowa w  Częstochowie”

Na podstawie tegorocznych wyników egzaminu ósmoklasisty, opublikowanych  przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną w Jaworznie, zostały porównane średnie wyniki, jakie osiągnęli uczniowie z  języka polskiego, języka angielskiego i matematyki z wszystkich częstochowskich szkół. Na tej podstawie został stworzony ranking najlepszych szkół podstawowych w mieście.  Szkoła Podstawowa nr 24 im. Jana Marcina Szancera zajęła trzecie miejsce wśród szkół publicznych w  Częstochowie. Uczniowie uzyskali świetne wyniki z egzaminu ósmoklasisty, dużo wyższe niż wynosi średnia w mieście, powiecie, województwie i kraju. Naszym absolwentom życzymy wielu sukcesów w dalszej edukacji. Gratulujemy też nauczycielom, którzy tak wspaniale przygotowali uczniów do tegorocznego egzaminu ósmoklasisty p. Bożenie Kukule, p. Anecie Jędrzejczyk, p. Agnieszce Michalskiej, Katarzynie Leszczyńskiej.