Zdrowe i aktywne Święta Wielkanocne

Bądź codziennie aktywny fizycznie.

Zapraszamy całą społeczność szkolną, uczniów, rodziców, nauczycieli do wzięcia udziału w świątecznym wyzwaniu.

Proponujemy Wam rywalizację w formie planowania i monitorowania swojej aktywności fizycznej na poziomie 10 000 tys. kroków dziennie, minimum niezbędne dla naszego zdrowia!

Spróbujcie przez 2 świąteczne dni 4,5 kwietnia zaplanować swoją aktywność (10000 tys. kroków dziennie) za pomocą wybranej aplikacji mobilnej (np. krokomierz, Endomondo)

Nagrody w postaci cząstkowej oceny celującej z przedmiotu wychowanie fizyczne otrzymają uczniowie, którzy przedłożą swoim nauczycielom wychowania fizycznego całościowe raporty aktywności (np. screeny ekranu z datą).

Pozostali uczestnicy otrzymają nagrody w postaci lepszego samopoczucia, poprawy kondycji fizycznej i wspólnie spędzonego czasu