GODZINY PRACY BIBLIOTEKI SZKONEJ W DNIACH OD 22.03-09.04.2021 R.

W związku z powrotem uczniów do nauki zdalnej zmianie ulegają godziny pracy biblioteki szkolnej.

Zapotrzebowanie na określone tytuły można zgłaszać codziennie przez wiadomość na dzienniku elektronicznym do nauczycieli bibliotekarzy. Książki będą przygotowywane do odbioru podczas dyżuru. W przypadku braku egzemplarza nauczyciel bibliotekarz przez wiadomość na e-dzienniku poinformuje o niedostępności danej pozycji.

Stacjonarnie biblioteka będzie czynna:

Poniedziałek 9.00 – 11.30

Wtorek 9:00 – 11:30.

Środa 12:00-15:30

Czwartek 12.00 – 15.30

Piątek 8:00-11:00

Korzystając z biblioteki stacjonarnie należy zachować wszelkie zasady bezpieczeństwa obowiązujące w związku z pandemią COVID-19: maseczka, dezynfekcja rąk przed wejściem, zachowanie dystansu społecznego.