III miejsce i wyróżnienie w III Powiatowym Konkursie „MATEMATYKA NA WESOŁO - REBUS MATEMATYCZNY”

Informujemy, że Maria Czarnecka, uczennica klasy 8B zajęła III miejsce natomiast Oliwia Piesakowska, uczennica klasy 5A zdobyła wyróżnienie w III Powiatowym Konkursie: „Matematyka na wesoło – Rebus matematyczny”.
Konkurs organizowany jest co roku przez Szkołę Podstawową nr 53, im. Marii Skłodowskiej Curie w Częstochowie dla uczniów klas IV – VIII szkół podstawowych.
Prace uczniów oceniane były w dwóch kategoriach wiekowych:
● kategoria I: klasy IV-VI
● kategoria II: klasy VII –VIII.

Uczennice wykazały się dużą spostrzegawczością i pomysłowością, a także poczuciem estetyki, co zostało docenione i nagrodzone.

Gratulujemy!