Konkurs szkolny 2013/2014

Konkursy Szkolne i Międzyszkolne 2013/2014

Osiągnięcia uczniów w konkursach szkolnych i międzyszkolnych

w I półroczu roku szkolnego 2013/2014

Konkursy szkolne

1. Szkolny Konkurs Wiedzy o Janie Marcinie Szancerze: 1 miejsce klasa 6a w składzie: Milena. Łyźniak,  Ewa. Żyła, Magdalena. Biskup; 2 miejsce klasa 5b w składzie: Paweł Fiszer, Adrianna Gajda, Adrianna Sołtysiak; 3 miejsce klasa 5a w składzie: Martyna Frączyńska, Julia Błądek, Leon Gruczka.
  2. Szkolny Konkurs Plastyczny ,,Zostań ilustratorem wierszy, jak Jan Marcin Szancer”: w kategorii klas starszych 1 miejsce – Marcel Przystański z kl. 6b, 2 miejsce – Zuzanna Poźniak z kl. 6b i Milena Łyźniak z kl. 6a; wyróżnienia: Sandra Zielińska z kl. 6b i Adrianna Gajda z kl. 5b; w kategorii klas młodszych: 1 miejsce – Ksawery Klimczyk z kl. 2a, 2 miejsce – Mikołaj Sikorski z kl. 2b i Leon Wyporski z kl. 1b, 3 miejsce – Mikołaj Malczewski z kl. 3a; wyróżnienia: Natalia Kozłowska z kl. 2a i Ewa Pietrzak z kl. 3b.
  3. Szkolny Konkurs Literacki na List do Pana Szancera dla klas II – III: 1 miejsce – Ewa Polaczkiewicz z kl. 3a, 2 miejsce – Mikołaj Iwaniuk z kl. 3a oraz Michał Zieliński z kl. 3b, 3 miejsce – Martyna Kazior z kl. 3a.
  4. Szkolny Konkurs Poetycki ,,Obraz malarza słowem malowany” dla klas IV – VI: 1 miejsce – Marcel Gałek z kl. 4a, 2 miejsce – Julia Janiszewska z kl. 4b, 3 miejsce – Bartosz Adamek z kl. 4a.
  5. Szkolny konkurs Matematyczny ,,Mistrz tabliczki mnożenia” dla klas IV – VI: 1 miejsce – Zuzanna Poźniak z kl. 6b, 2 miejsce – Milena Obrzut z kl. 6a i Bartosz Marchewka z kl. 4a, 3 miejsce – Wiktoria Krakowian z kl. 6b.
  6. Szkolny Konkurs Plastyczny dla oddziału przedszkolnego i klas I  - III ,,Jesienne zamyślenia”: 1 miejsce – Natalia Soczek z OEP i Jakub Lisiecki z kl. 2a, 2 miejsce – Dominik Matysiak z kl. 3b i Natalia Kozłowska z kl. 2a, 3 miejsce – Wiktoria Kasprzyk z kl. 2b i Martyna Nocuń z kl. 3b; wyróżnienia: Ewa Polaczkiewicz z kl. 3a, Justyna Radkowska z kl. 3b, Wiktoria Będuch z kl. 1b.
  7. Szkolny etap Konkursu Biblijnego – do drugiego etapu zakwalifikowała się Monika Baran z kl. 6a.

Konkursy międzyszkolne

1. Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Ruchu Drogowym: 3 miejsce -  klasa 3a w składzie: Aleks Mielczarek, Mikołaj Malczewski, Jan Sularz.
  2. Międzyszkolny Konkurs Piosenki Turystycznej i Ekologicznej: 1 miejsce – Sylwia Knop z kl. 3a.
  3. Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek: wyróżnienie – Sylwia Knop z kl. 3a.
  4. Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ,,Świąteczna choinka”: w kategorii klas starszych: 2 miejsce – Artur Radkowski, wyróżnienie – Sandra Zielińska z kl. 6b; w kategorii klas młodszych: 3 miejsce – Leon Wyporski z kl. 1b, wyróżnienie – Beniamin Kajzer z kl. 1a.
  5. Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ,,Szopka bożonarodzeniowa”: 3 miejsce – Marcel Przystański z kl. 6b.
  6. Międzyszkolny Konkurs Matematyczny ,,Gimnazjaliści kontra szóstoklasiści”: 2 miejsce – Sylwia Wypych z kl. 6b i Jakub Koza z kl. 6a, .
  7. Międzyszkolny Konkurs Tenisa Stołowego: 2 miejsce – Dawid Stasiński z kl. 4b i Karolina kopytko z kl. 5b, 3 miejsce – Natalia Kołaczyk z kl. 5b i Jakub Rumin z kl. 4a.
  8. Międzyszkolny Konkurs Poetycki ,,Pleć się, pleć, andronie” pod hasłem: ,,Moja szkola na wesoło”: w kategorii klas młodszych: 1 miejsce – Ewa Polaczkiewicz z kl. 3a, 2 miejsce – Weronika Świerczyńska z kl. 3a, 3 miejsce – Wiktor Folino z kl. 3a; w kategorii klas starszych: 2 miejsce – Mateusz Łęski z kl. 4b.
  9. Międzyszkolny Konkurs Ratownictwa Medycznego: 3 miejsce reprezentacja kl. 4a w składzie: Aleksandra Tądel, Artur Radkowski i Maciej Karwalski.
  10. Międzyszkolny Konkurs Ekologiczno – Plastyczny ,,Zrób coś z niczego”: 3 miejsce – Marcel Przystański z kl. 6b i Sandra Zielińska z kl. 6b.
  11. Międzyszkolny konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii i krajach anglojęzycznych: 3 miejsce – Natalia Małek z kl. 6b.
  12. Międzyszkolny Konkurs Piosenki Turystycznej: wyróżnienie – Mateusz Łęski z kl. 4b.
  13. Konkurs ,,Wieczernikowa choinka” organizowany przez Jasną Górę: klasa 1a zajęła 2 miejsce.

Brak wydarzeń w kalendarzu

hgfhgf