Konkurs szkolny 2012/2013

2012/2013 Konkursy Szkolne i Międzyszkolne

Sukcesy uczniów Szkoły Podstawowej nr 24 im. Jana Marcina Szancera w Częstochowie w konkursach międzyszkolnych w roku szkolnym 2012/2013.

  1. Katarzyna Sitek i Weronika Bukowska otrzymały Dyplom za udział w II etapie V Turnieju Melomana 2012, organizowanego przez Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie.
  2. Wiktoria Oberska zajęła I miejsce w III edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego "Jan Paweł II w oczach dziecka" , II miejsce zajął Mikołaj Malczewski.
  3. Weronika Bukowska i Katarzyna Sitek otrzymały Dyplom za zdobycie II Wyróżnienia w Finale V Turnieju Melomana, konkursu o zasięgu powiatowym.
  4. Szkoła otrzymała CERTYFIKAT uczestnictwa w Ogólnopolskim programie edukacyjnym "Moje miasto bez elektrośmieci" w roku szkolnym 2012/2013.
  5. Ewa Polaczkiewicz zajęła I miejsce w VI Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Ilustracje do wierszy Juliana Tuwima".
  6. Natalia Małek otrzymała tytuł LAUREATA za zajęcie 10 miejsca w ogólnopolskim konkursie Multitest 2012 z języka angielskiego, wyróżnienia otrzymały : Julia Woźniczko, Aleksandra Tądel.
  7. Katarzyna Sitek zajęła I miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym pt.: "Częstochowa w barwach jesieni."
  8. Szkoła otrzymała Dyplom za zajęcie II miejsca w Międzyszkolnym Konkursie "Galeria Kronik Szkolnych".
  9. Mateusz Łęski otrzymał wyróżnienie za udział w X Jubileuszowym Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek 2012.
  10. Szkoła otrzymała podziękowanie za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu Świątecznej Zbiórki Żywności od Prezesa Zarządu Federacji Polskich Banków Żywności.
  11. Bartosz Marchewka otrzymał wyróznienie w konkursie plastycznym "Moje wymarzone święta" zorganizowanym przez Gazetę Wyborczą.
  12. Zuzanna Poźniak zajęła I miejsce w  Międzyszkolnym konkursie na kartkę świąteczną, wyróżnienie otrzymał Jakub Bartnik.
  13. Jakub Lisiecki zajął II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym na najpiękniejszą "Ozdobę Bożonarodzeniową.
  14. Zuzanna Poźniak zajęła I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie na Kartkę Świąteczną, wyróżnienie otrzymał Jakub Bartnik.
  15. Weronika Bukowska i Aleksandra Tądel zakwalifikowały się do etapu II Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego z Elementami Historii.
  16. Mateusz Łęski zajął III miejsce w I Turnieju Języka Angielskiego zorganizowanym przez Wydawnictwo MACMILLAN
  17. Szkoła otrzymała Dyplom za udział w X edycji konkursu "Europejscy Przyjaciele Sierotki Marysi".
  18. Szkoła otrzymała podziękowania i wyrazy uznania za wkład podczas ogólnopolskiej akcji "Góra Grosza"
  19. Szkoła otrzymała Dyplom za zajęcie II miejsca w VII Powiatowym Turnieju Szkolnych Zespołów Tańca Cheerleaders zarówno w kategorii grupy wiekowej młodszej jak i starszej.
  20. Szkoła otrzymała Certyfikat Śląskiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie na lata 2013 – 2015.
  21. Bartosz Adamek zajął I miejsce w Międzypowiatowym Konkursie Plastycznym na JAJKO WIELKANOCNE w kategorii: klasy I – III.
  22. Ewa Żyła zajęła III miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie "Rebus matematyczny".
  23. Sylwia Knop i Mateusz Łęski zajęli I miejsce w Międzyszkolnym Festiwalu Piosenki Europejskiej EURO MUSIC 2013. Zespół Happy Hearts zajął III miejsce.
  24. Weronika Bukowska i Aleksandra Tądel zdobyły wyróżnienia w IX Powiatowych Mistrzostwach w rozwiązywaniu angielskich krzyżówek i łamigłówek.
  25. Szkoła zdobyła I miejsce w IX edycji SZARADZIARSKICH MISTRZOSTWACH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH CZĘSTOCHOWY DZIEŃ ZIEMI 2013.

26. VIII FESTIWAL PIOSENKI EUROPEJSKIEJ "EURO-MUSIC 2014”

I miejsce - Sylwia Knop
I miejsce - Mateusz Łęski, Filip Radomski

Wyróżnienie w XVI Częstochowskim Przeglądzie Gazet Szkolnych dla redakcji polsko-angielskiej gazetki dla klas młodszych "Szkolne gadu-gadu".

Sylwia Knop - wyróżnienie w Miedzyszkolnym Konkursie Piosenki Angielskiej "Speak English and Have Fun”


Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "ZUCH” 

15 miejsce - Dyplom Laureata  - Zuzanna Sałata
24 miejsce - Ewa Polaczkiewicz, Wiktor Folino
 

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "MŁODY LINGWISTA” 
 
5 miejsce - Zuzanna Sałata, Ewa Polaczkiewicz
 
14 miejsce - Wiktor Folino
19 miejsce - Ewa Pietrzak
23 miejsce - Natalia Klekot, Adrian Molędzki


KONKURSY SZKOLNE

Szkolny Konkurs Leksykalny "Magic Words”
 
I miejsce: Julia Patyk kl. I b
 
II miejsce: Weronika Putyra kl. I a
 
III miejsce: Olgierd Zybert kl.I a
 
wyróżnienie : Emilia Peryga kl. I b

Kalendarz

Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Menu stołówki szkonej

hgfhgf

hgfhgf

jgcfgh

hggchg

 

mapa

TV

czewa