Harmonogram zajęć dodatkowych

Lp.

Nazwisko i imię

nauczyciela

Rodzaj zajęć

Termin zajęć

Numer sali

1.

Albrycht Jolanta

Zajęcia czytelniczo – plastyczne.

Pomoc w odrabianiu pracy domowej

Wtorek 12.15 – 13.00

Piątek 12.00 – 12.45

     38

     38

2.

Bąk Anna

Konsultacje z chemii dla kl.3a, 3b

Konsultacje z chemii dla kl.2a, 2b

Czwartek 14.25 – 15.10 (co II tydzień)

Czwartek 15.15 – 16.00 (co II tydzień)

     28

     28

3.

Brzozowski Remigiusz

Konsultacje dla uczniów

Wtorek 14.25 – 15.10

     24

4.

Ćwiklińska Ewa

Koło geograficzne

SKKT

Środa 14.25 – 15.10

Sobota (według

harmonogramu SKKT)

     30

5.

Domańska – Furmanek Ewa

Zajęcia multimedialne (2 godz.)

Środa 12.40 – 13.25

Środa 13.35 – 14.20 (kl. 5a)

      15

      15

6.

Gałek Żaneta

Koło matematyczne dla kl. 3a (ed. wcz.)

Koło rozwijające logiczne myślenie dla kl. 3a (ed. wcz.)

Środa 8.55 – 9.40

Wtorek 8.55 – 9.40

     18

   biblioteka

7.

Jędrzejczyk Aneta

Konsultacje z matematyki dla kl. 3b

Piątek 14.25 – 15.10 (co II tydzień)

     32

8.

Jungowska Agnieszka

SKKT

Koło plastyczno – techniczne

Sobota (według

harmonogramu SKKT)

Piątek 9.50 – 10.35

     38

9.

Kasztelan Elżbieta

Koło ,,Od przedszkolaka do pierwszaka”  dla dzieci

z oddziału przedszkolnego

Wtorek 13.00 – 14.00

     OEP

10.

Kielar Anna

SKKT

Koło przyrodnicze dla klas 4 - 6

Sobota (według

harmonogramu SKKT)

Środa 13.35 – 14.20

       

        13

11.

Kokott Robert

Koło historyczne dla klas młodszych

Koło historyczne dla klas starszych

Środa 12.40 – 13. 25

Środa 13.35 – 14.20

        11

        11

12.

Kokott Wioletta

Koło polonistyczne dla kl. 3b

Konsultacje z języka polskiego dla kl. 4b

Środa 14.25 – 15.10

Środa 12.40 – 13.25

         27

          7

13.

Krzaczek Monika

Koło teatralne

Koło pierwszej pomocy przedmedycznej ,,Mali ratownicy”

Wtorek 12.30 – 13.30

Poniedziałek 14.20 – 15. 15

  mała  sala

   gimnast.

        18

14.

Kukuła Bożena

Koło polonistyczne dla klas piątych i szóstych

Zajęcia rozwijające kompetencje humanistyczne dla klas piątych

Środa 14.25 – 15.10

Środa 13.35 – 14.20

6

6

15.

Leszczyńska Katarzyna

Koło języka angielskiego dla kl. 3a, 3b

Koło języka angielskiego dla kl. 2a, 2b

Czwartek 14.25 – 15.10

Piątek 8.00 – 8.45

37

37

16.

Łapiezo Monika

Konsultacje z matematyki dla kl. 2a, 2b

Konsultacje z fizyki dla kl. 3a, 3b

Piątek 8.00 – 8.45

Środa 15.15 – 16.00

36

32

17.

Łęska Justyna

Koło języka angielskiego dla kl. 7b

Koło języka angielskiego dla kl. 3a, 3b (ed. wcz.)

Poniedziałek 13.35 – 14.20

Czwartek 8.00 – 8.45 (kl. 3a)

Czwartek 11.45 - 12.30 (kl. 3b) – co II tydzień

         16

         16

18.

Magiera Agnieszka

Koło matematyczne dla klasy 2a

Zajęcia rozwijające umiejętność logicznego myślenia dla kl. 2a

Poniedziałek 11.45 – 12.30

Piątek 11.45 – 12.30

19

19

19.

Nosowicz Ewa

Koło dykcyjne

Poniedziałek 12.40 – 13.35

          35

20.

Nowak Hanna

Koło matematyczne ,,Mali logicy”

Koło pierwszej pomocy przedmedycznej  ,,Mali ratownicy”

Wtorek 8.55 – 9.40

Poniedziałek 14.25 – 15.10

.        18

         18

21.

Nowak Jolanta

Koło biologiczne dla kl. 2a, 2b,3a, 3b

Koło ekologiczne dla kl.7a, 7b, 2a, 2b,3a, 3b

Wtorek 14.25 – 15.10

Środa 15.15 – 16.00

         36

         36

22.

Olejnik Magdalena

Koło plastyczne

Wtorek 13.35 – 14.20

7

23.

Paliwoda Alicja

Koło matematyczne dla klas 4 - 7

Konsultacje z matematyki dla klas 4 - 7

Poniedziałek 13.35 – 14. 20

Środa 13.35 – 14.20

         12

         12

24.

Pióro Anita

Koło matematyczne dla klas czwartych i szóstych

Piątek 13.35 – 14. 20

         32

25.

Pulcer Mariusz

Kolo sportowe dla klas 1 – 3

Koło sportowe dla klas 4 a

Wtorek 8.55 – 9.40

Piątek 8.00 – 8.45

   małą sala

    gimnast.

26.

Pytlas Joanna

Koło matematyczne dla kl. 1b

Zajęcia rozwijające umiejętność logicznego myślenia dla kl. 1b

Czwartek 8.55 – 9.40

Poniedziałek 9.50 – 10.35

  biblioteka

        11

27.

Romianowska Anna

Koło biblioteczne dla klas 4 - 6

Klub przyjaciół książki VII – oddziały gimnazjalne

Poniedziałek 12.40 – 13.25

Wtorek 13.35 – 14.20

  biblioteka

  biblioteka

28.

Rydel Izabela

Koło dziennikarskie dla kl. siódmych, drugich i trzecich

Koło polonistyczne dla kl.3a

Wtorek 11.45 – 12.30

Poniedziałek 8.00 – 8.45

         31

         31

29.

Siewiera Marcin

Zajęcia wokalne

Czwartek 14.25b – 15.10

          6

30.

Skorupska – Halkiewicz Ilona

Gry i zabawy sportowe dla klas 1- 3

Gry i zabawy sportowe dla klas 1 -3

Poniedziałek 8.55 - 9.40

Poniedziałek 9.50 – 10.35

   mała sala            gimn.

31.

Skowera Krzysztof

Koło historyczne dla kl. 2a, 2b,3a, 3b

Konsultacje z historii dla kl.2a, 2b,3a, 3b

Poniedziałek 8.00 – 8.45

Czwartek 14.25 – 15.10

             

32.

Skurzyńska Małgorzata

Koło języka niemieckiego dla kl. 2a, 2b,3a, 3b

Koło języka niemieckiego dla kl.7a, 7b

Piątek 14.25 – 15.10

Wtorek 15.15 – 16.00 (7a)

Czwartek 14.25 – 15.10 (7b) – wymiennie, co II tydzień

         26

         26

33.

Smędzik Ewelina

Koło polonistyczne dla klasy 2a

Koło polonistyczne dla klasy 2b

Poniedziałek 14.25 – 15.10

Wtorek 14.25 – 15.10

        31

        32

34.

Staniec Justyna

Koło języka angielskiego dla klasy piątych i szóstych

Koło języka angielskiego dla kl. 7a

Środa 13.35 – 14.20

Czwartek 14.25 – 15.10

        11

        27

35.

Stefaniak Urszula

Koło matematyczne dla klasy 1a

Zajęcia rozwijające umiejętności pierwszoklasisty

Czwartek 12.40 – 13.25

Środa 8.55- 9.40

        21

   biblioteka

36.

Trzaskacz Agnieszka

Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno – społeczne

Zajęcia rozwijające umiejętność uczenia się

Środa 8.00 – 8.45

Wtorek 8.00 – 8.45

    gabinet     pedagoga

37.

Zasada Paweł

Zajęcia sportowe – piłka siatkowa

Zajęcia sportowe - tenis

Poniedziałek 15.15 – 16.45

       sala

gimnastyczna

 
 

Kalendarz

Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Menu stołówki szkonej

hgfhgf

hgfhgf

jgcfgh

hggchg

 

mapa

TV

czewa